Prawa autorskie

2009-06-16 11:15
liczba wyświetleń: 5994 razy
Prawa autorskie www.strefaautora.pl
 
Serwis literacki ww.strefaautora.pl oraz jego struktura wraz z całym projektem graficznym, stanowią wyłączną własność Wydawnictwa E-bookowo oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów serwisu, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków graficznych zamieszczonych w serwisie, do celów publicznych lub komercyjnych (m.in. w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej), bez uprzedniej zgody Wydawnictwa E-bookowo, jest zabronione.
Wydawnictwo E-bookowo zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na serwisie http://www.strefaautora.pl w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet.

 
Wydawnictwo E-bookowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników oraz za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności serwisu, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone w serwisie http://www.strefaautora.pl


Projekt i wykonanie: a3m agencja internetowa