Prawa autorskie

2009-06-16 11:15
liczba wyświetleń: 8004 razy
Prawa autorskie www.strefaautora.pl
 
Serwis literacki ww.strefaautora.pl oraz jego struktura wraz z całym projektem graficznym, stanowią wyłączną własność A3M Agencji Internetowej oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów serwisu, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków graficznych zamieszczonych w serwisie, do celów publicznych lub komercyjnych (m.in. w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej), bez uprzedniej zgody A3M, jest zabronione.
A3M zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na serwisie http://www.strefaautora.pl w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet.

 
A3M nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników oraz za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności serwisu, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone w serwisie http://www.strefaautora.pl


Projekt i wykonanie: a3m agencja internetowa